AMAÇ VE İÇERİK

Bu site 20 yılı aşan bir zaman öncesinde; Dr. Sadık Özen tarafından, sahip olduğu ilke ve inançları doğrultusunda, öncelikli olarak yakın çevresindeki dost ve arkadaşları, hemşerileri, ulusal ve sosyal alanlarda aynı ilke ve inançları paylaştığı insanlarla Cumhuriyet ve Atatürk ilkeleri etrafında birleşebilmek inancı ve amacıyla kurulmuştur.

Sitemiz, yukarıda belirtilen kırmızı çizgilerimiz içinde yer almayan; bölücü, ayrılıkçı, bozguncu, hain, gerici ve yobazlar dışında tüm vatandaşlarımızın hizmetine açıktır. 

BİLDİRİ

“FİKİR PLATFORMU.COM” SİTEM; BÖLÜCÜ, AYRILIKÇI OLMAYAN, CUMHURİYET VE ATATÜRK DÜŞMANLIĞI TAŞIMAYAN, MİLLİ, DİNİ VE AHLAKİ DEĞERLERİMİZE AYKIRI DÜŞMEYEN; ULUSAL, SOSYAL, KÜLTÜREL, BİLİMSEL, SANATSAL İÇERİKLİ, İNSANİ DEĞERLERİMİZE UYGUN BİLGİ VE GÖRÜŞLERİNİ PAYLAŞAN TÜM VATANDAŞLARIMIZA AÇIKTIR.

KENDİLERİNİ SİTEMDE GÖRMEKTEN BÜYÜK MUTLULUK DUYACAĞIM. SEVGİ VE SAYGILARIMLA…

SİTEMİZE ÜYE OLARAK GÖRÜŞLERİNİZİ PAYLAŞMAK İÇİN TIKLAYIN. (Kullanıcı adı ve e-posta adresinizle üye olduğunuzda e-posta adresinize şifre oluşturmanız için bir bağlantı gönderilecektir. O bağlantıya tıklayarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra üyeliğinize giriş yaparak kendi profilinizle sitemde düşüncelerinizi paylaşabileceksiniz)

ÜYE OLDUYSANIZ PROFİLİNİZE GİRİŞ YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.